Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Досягнення педколективу

Жмутська Марина Валеріївна – вчитель російської мови та літератури вищої  категорії, вчитель-методист,є членом творчої групи по розробці підручників, методичних посібників при Донецькому обласному ІППО.

.Приймала участь у розробці наступних методичних видань:

1. «Коммунікативно - ситуативні вправи»( методичний посібник з літератури, 5-11 класи);
  2. «Електронний підручник з літератури,8 клас»;
  3. «Програма самореалізації з літератури,8,9 класи»

М. В. Жмутська-автор статей, розробок, планів уроків у журналах «Російська мова та література в школах України», «Російська словесність», «Плеяди: відкритий урок». Сценарій «М.В.Гоголю- 200» був признаний кращим і надрукований у ювілейному випуску журналів «Російська мова та література в школах України», присвяченому М.В.Гоголю. Друкується на сторінках «Учительський журнал он-лайн» з темами уроків російської  мови: « Глагол, его грамматические категории. Работа с текстами прозаическими и поэтическими, наблюдения.» (31.03.12), «Урок-проект по русской литературе на матери але творчества А.С. Пушкина»,  урок литературы «Гамлет. Легенда о Гамлете из дат ской летописи» ( 11.11.12)

Боришкевич Рита Миколаївна  – вчитель початкових класів вищої категорії.

Упорядник «Авторської програми «Школа юного туриста».

Нагороджена грамотами: «Переможець ІІІ місце обласного конкурсу на кращого організатора (відповідального) за туристсько-краєзнавчу та екскурсійну  роботу (16. 11.  2008 рік); «Переможець районного туру обласного конкурсу на кращого організатора за туристко-краєзнавчу та екскурсійну роботу»  (2008 рік).

Друкується в журналі « Педагогічна скарбниця Донеччини» ( № 2, 2011 рік), опубліковано її проект « Моя любов – Донеччина» за проблемою, над якою працює, на сайті « Учительський журнал – он лайн» розміщено розробку інтегрованого уроку з української мови та трудового навчання на тему: « Твір – опис « Могутній дуб – окраса лісу»». (http://www.teacherjournal.com.ua/), у збірнику « Практикум успішності. Міні енциклопедія ситуаційних задач» Донецьк, « Витоки» 2011р надрукована робота « Ситуативні вправи з української мови в початкових класах».

Гукай Ірина Валеріївна – вчитель хімії та біології, спеціаліст вищої категорії. Друкувалася на сторінках «Учительський журнал он-лайн» з тем: « Узагальнення та систематизація знань про основні класи неорганічних сполук, 8 клас» (30.11.2012), «Урок хімії в 8 класі Оксиди» ( 18.09.12),  «Урок хімії в 9 класі» (30.11.10).  Є лауреатом конкурсів презентації уроків хімії на сторінках «Учительський журнал он-лайн».

Набатов Ігор Вікторович – учитель фізичної культури і основ захисту Вітчизни, І категорія, переможець конкурсу «Учитель року 2011» (ІІ місце) в номінації « Фізична культура».

Турянська  Ірина Степанівна - вчитель початкових класів, І категорія. Переможець конкурсу «Учитель року 2014» (ІІІ місце) в номінації  «Вчитель початкових класів».